Huurders Ymere Amsterdam is regelmatig op zoek naar mensen die zich voor andere Ymere-huurders willen inzetten. Dat kan als bestuurslid of als werkgroeplid.
Wat doet HYA Amsterdam?
Wij behartigen de belangen van alle huurders van woningen van Ymere Amsterdam. Daarvoor overleggen we regelmatig met de directie van Ymere Amsterdam. Ook ondersteunen we bewonerscommissies bij hun werk. Lees meer over wat HYA doet.
Wat doet het bestuur?
Wij besturen de lokale huurderskoepel, bereiden het beleid voor en voeren het uit. We worden in ons werk bijgestaan door een professioneel secretariaat en een beleidsadviseur.
Taken van de bestuursleden
- Deelnemen aan de bestuursvergaderingen, de Stichtingsraden, de bewonerscontactavonden en het overleg met de regiodirectie van Ymere Amsterdam
- Actief meedoen in ten minste één bestuurscommissie of werkgroep
Wat vraagt dat van nieuwe bestuursleden?
- Betrokkenheid bij huurdersbelangen, volkshuisvesting en wijkontwikkeling
- Communicatieve vaardigheden in woord en geschrift
- Vaardigheid in het werken met internet en e-mail
- In een team kunnen werken
Wat krijgt u ervoor terug?
- Een boeiende vrijwilligersfunctie
- Voldoening, door met elkaar te werken aan het verbeteren van de positie van huurders
- Kennis van de Amsterdamse volkshuisvesting
- Een inwerkperiode met bijbehorend inwerkprogramma
- Een professionele werkomgeving met goede voorzieningen en faciliteiten om uw werk te kunnen doen
- Een bescheiden maar fatsoenlijke onkostenvergoeding
- De mogelijkheid tot het volgen van cursussen en bezoeken van congressen/symposia.
Interesse of meer informatie?
Wilt u meer informatie? Stuur dan een mail aan info@www.hya.nl. Vermeld daarin hoe en wanneer u telefonisch bereikbaar bent. Dan neemt een van onze bestuursleden contact met u op.
- Als u geïnteresseerd bent in een bestuursvacature, neem dan alstublieft contact op met info@hya.nl.
- Klik hier als u interesse hebt om deel te nemen in een HYA werkgroep!